PL RUS ENG
Systemy GK
Urządzenia lutownicze
Grzejnictwo przemysłowe
Do pobrania
Polityka cookies
Kontakt
O firmie Download Kontakt

Rodzaje dysz

 1. Dysze DMI
  Dysza z końcówką igłową bimetaliczną wprowadzoną w gniazdo formy. Kosmetyczny ślad po wtrysku, szybka zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Możliwe intensywne chłodzenie przewężki. Zalecana do wtrysku tworzyw o budowie amorficznej oraz częściowo krystalicznych wolno krzepnących.
 1. Dysze DMO 
  Dysza z końcówką otwartą bimetaliczną wprowadzoną w gniazdo formy. Szybka zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Przeznaczona do wtrysku wyprasek, w których ślad po wtrysku nie ma większego znaczenia. Możliwe intensywne chłodzenie przewężki. Zalecana do wtrysku tworzyw o budowie amorficznej oraz częściowo krystalicznych wolno krzepnących. Replica Watches
 1. Dysze DMX
  Dysza z końcówką igłową bimetaliczną wprowadzoną w gniazdo formy. Dobra separacja termiczna dyszy od formy. Trudna zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Kosmetyczny ślad po wtrysku. Możliwe intensywne chłodzenie przewężki. Zalecana do wtrysku tworzyw o budowie amorficznej oraz częściowo krystalicznych wolno krzepnących. Replica Watches
 1. Dysze DMT
  Dysza techniczna z końcówką wprowadzoną w gniazdo formy. Dobra separacja termiczna dyszy od formy. Dobra zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Stosowana do wtrysku przemiałów oraz wtrysku w zimny kanał. Zalecana do wtrysku tworzyw o budowie amorficznej oraz częściowo krystalicznych wolno krzepnących
 1. Dysze DMH
  Dysza z iglicą zabudowaną w końcówce dyszy. Szybka zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Kosmetyczny ślad po wtrysku. Gorąca komora przewężki. Zalecana do wtrysku tworzyw częściowo krystalicznych wolno oraz szybko krzepnących.
 1. Dysze DMP
  Dysza z końcówką otwartą. Wtrysk w zimny kanał lub gniazdo formy oraz tam gdzie ślad po wtrysku nie ma istotnego znaczenia. Przepływowa komora tworzywowa umożliwiająca szybką zmianę koloru wtryskiwanego tworzywa. Wysoka temperatura strefy przewężki. Stosowana też do wtrysku tworzyw z wypełniaczami oraz do przemiałów. Zalecana do wtrysku: ABS, PC, PMMA, SAN, PS, PP, PE.
 1. Dysze DMIZ
  Dysza z końcówką igłową bimetaliczną zabudowana w tulei zabudowy TZI. Kosmetyczny ślad po wtrysku, szybka zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Dzięki gorącej strefie przewężki, zalecana do wtrysku tworzyw częściowo krystalicznych szybko krzepnących.
 1. Dysze DMOZ
  Dysza z końcówką otwartą bimetaliczną zabudowana w Tulei zabudowy TZI. Przeznaczona do wtrysku wyprasek w których ślad po wtrysku nie ma znaczenia, Szybka zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Dzieki gorącej strefie przewężki, zalecana do wtrysku tworzyw częściowo krystalicznych szybko krzepnących.
 1. Dysze DMW
  Dysza wielopunktowa z końcówkami igłowymi zabudowanymi w korpusie dyszy. Kosmetyczny ślad po wtrysku, dobra zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Zalecana do wtrysku bardzo małych wyprasek z tworzyw PP oraz PE-LD.
 1. Dysze DML
  Dysza z końcówką igłową zabudowaną w korpusie dyszy. Kosmetyczny ślad po wtrysku, dobra zmiana koloru wtryskiwanego tworzywa. Możliwe intensywne chłodzenie przewężki. Zalecana do wtrysku PP oraz PE-LD do bardzo małych wyprasek typu flip-top, nakrętki.
 
 
© 2006 Elwik - Wszelkie prawa zastrzeżone, ul. Jakobinów 35, 02-240 Warszawa, tel. +48 (0) 22 846 31 87, 846 31 89, fax +48 (0) 22 846 35 70, www.elwik.com.pl